موسسه بازاریابی دیجیتال شرکای جدید شبکه جهانی را در آفریقای جنوبی اعلام می کند

بیش از ۳۰۰۰ دانش آموز سال آینده آموزش بازاریابی دیجیتال را در آفریقای جنوبی برگزار می کنند ، زیرا سازمان ایرلندی ، موسسه بازاریابی دیجیتال ، امروز همکاری جدیدی را با مؤسسه آموزش آفریقای جنوبی ، دانشکده رهبری برند وگا اعلام کرد. موسسه بازاریابی دیجیتال پیش بینی می کند که بازار آفریقای جنوبی تا سال ۲۰۱۵ درآمد بیش از ۳ میلیون یورو برای این شرکت ایجاد کند.

دیجیتال

این برنامه در دانشکده رهبری برند وگانا ژوهانسبورگ در تاریخ ۱۲ نوامبر توسط وزیر تجارت و توسعه ، جو کاستلو ، TD ، به عنوان بخشی از مأموریت تجاری Enterprise Ireland در آفریقای جنوبی آغاز شد.

وزیر کاستلو با خوش آمدگویی به این اعلامیه گفت: “نقاط قوت ایرلند در آموزش و آموزش الکترونیکی یک مسابقه عالی با نیازهای آفریقای جنوبی فراهم می کند. این همکاری جدید بین موسسه بازاریابی دیجیتال و دانشکده رهبری برند وگا وجهه اعتبار بین المللی ارائه دهندگان آموزش ایرلند را تأیید می کند. شرکتهای مشتری شرکت Enterprise ایرلند در سال ۲۰۱۱ فروش خود را به آفریقای جنوبی ۲۰٪ به بیش از ۱،۰۰۰ میلیون یورو در سال ۲۰۱۱ افزایش داده اند ، و بخش آموزش به طور خاص پتانسیل بسیار بالایی را برای شرکت های بلند پروازانه و پویا ارائه می دهد. “

دکتر کارلا انسین ، بنیانگذار دانشکده رهبری برند وگا ، گفت: “هدف Vega فارغ التحصیلی از نسل جدید مبتکران برند است. بازاریابی دیجیتال یکی از پیشگامان تحقیق و توسعه مدلهای جدید برای جذب سهامداران است. همکاری با رهبران جهانی در این فضا – شرکت هایی مانند موسسه بازاریابی دیجیتال – وعده ما را به دانشجویان و صنعت تقویت می کنند. “

دانشجو

انستیتوی بازاریابی دیجیتال طیف وسیعی از progammes صنعت کلاس جهانی را توسعه داده است که از طریق شبکه شریک به صورت جهانی در حال اجرا است. ایان دادسون ، رئیس جمهور و مدیر عامل موسسه بازاریابی دیجیتال گفت: “آفریقای جنوبی برای ما یک بازار پویا و رو به رشد است و ما از اینکه برنامه های خود را به اینجا می آوریم خوشحالیم. مردم آفریقای جنوبی بسیار متعهد به آموزش ، آموزش و مجوزهای حرفه ای هستند. ما با برخی از شرکای آموزش خارق العاده قرارداد بسته ایم و کاملاً انتظار داریم که آفریقای جنوبی دستورالعمل های دیجیتالی در این منطقه را برای سالهای آینده هدایت کند.

ارتباط رسانه ای: ارتباطات قابل اعتماد ، ۳۵۳-۱-۸۴۵ ۲۴۰۱ [email protected]

زارا برک