دسته‌بندی نشده

پایان نامه در مورد : نصاب پذیری مهریه

دانلود پایانامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :  نصاب پذیری مهریه

تکه ای از متن پایان نامه :

پیشینه پژوهش:

هر چند در خصوص مهریه مقالات و کتب مختلفی به رشته تحریر در آمده می باشد لیکن در خصوص نصاب پذیری مهریه، پایان نامه و یا کتاب مستقلی که بصورت جامع و کامل به نصاب پذیری مهریه پرداخته باشد به رشته تحریر در نیامده می باشد.

ز- روش پژوهش

در این پایان نامه آغاز با بهره گیری از منابع موجود در کتابخانه ها، سایتهای حقوقی و فقهی، نظر اساتید حقوق و قضات مجرب، مطالب لازم جمع آوری، سپس مورد تجزیه و تحلیل و پالایش قرار می گیرد و نتیجه گیری لازم بعمل می آید، لذا روش پژوهش روش توصیفی، تحلیلی می باشد.

ح – ساختار پژوهش

در این پایان نامه مطالب به دو فصل تقسیم شده می باشد. در فصل اول مانند رویه کلی نگارش پایان نامه ها، به کلیات و مفاهیم که شامل مفهوم مهریه، انواع مهریه، علت های و مستندات پرداخت مهریه احکام و فلسفه پرداخت مهریه پرداخته شده می باشد.

در فصل دوم در خصوص مقدار مهریه و نصاب پذیر بودن یا نبودن آن، نظراتی که در خصوص مهریه هست، موافقان و مخالفان آن، و آثار قبول هر یک از نظریه های موصوف و النهایه به راهکارهایی مناسب در جهت رفع معضل اجتماعی حاضر که همان مهریه های زیاد می باشد پرداخته شده می باشد.

 نصاب پذیری مهریه

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

]]>