نحوه واقعی کردن لوگو و پیراهن تیم ها در PES 2019

هر چقدر هم که سری PES طی سالای گذشته در بخشای مختلفی پیشرفت کرده باشه، بحث نبود لایسنس تیما و رقابتای معتبر باعث شده تا همیشه یه قدم عقب تر از حریف خود یعنی فیفا قرار بگیره. با اینحال مشکل، کونامی تقریبا دست کاربران رو واسه ویرایش تیما باز گذاشته و همین موضوع باعث شده تا بسیاری پچایی غیر رسمی رو واسه بازی عرضه کنن که لباس و لوگو واقعی تیما رو به بازی اضافه می کنه. در این مطلب قصه داریم تا چگونگی واقعی کردن لوگو و پیراهن تیما در PES 2019 رو آموزش بدیم.

اگه از کاربران پی سی باشین، تقریبا مشکل خاصی واسه انجام این کار دارین و با دانلود یه به روزرسانی غیر رسمی که اکثرا در سایتای خارجی و ایرونی پیدا می شه، اسامی، پیراهن و لوگو تیما به اون چیزی که در واقعیت هستن تغییر پیدا کنه. البته جالبه بدونین که این کار رو می تونین روی نسخه کنسول پلی استیشن ۴ بازی هم انجام بدین. در اول باید گفت که واسه به کار گیری این پچا مهم نیس که نسخه بازی شما اصل یا هکی باشه و در هر صورت می تونین پچ مورد نظر رو نصب کنین.

در مرحله اول باید پچ مورد نظر رو از سطح اینترنت پیدا کنین. الان پیشنهاد ما به کار گیری است. بعد از دانلود این فایل ۱۵۰ مگابایتی، باید اونو در درایو USB خود Extract کنین. حواستون باشه که فرمت USB حتما باید FAT32 باشه. اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین نباید هیچ تغییری در فایل پچ که WEPES اسمشه اعمال کنین.

بعد از انجام این کار، پلی استیشن ۴ خودتون رو روشن کرده و به نشانی Setting – System Data Mangement – Saved Data – PES 2019 برید و اگه فایلی در اون پوشه وجود داشت، اونو پاک کنین. اگه قبل از اینم تغییر خاصی در بازی نداده اید، به طور کل بیخیال این بخش شید.

در اولین مرحله از چگونگی واقعی کردن لوگو و پیراهن تیما در PES 2019 وارد بازی شید و به بخش Extra و بعد از اون Edit Data مراجعه کنین. در این قسمت بازی واسه شما یه Edit Data میسازه. وقتی فایل مورد نظر شما ساخته شد، در منوی ادیت به بخش Import/Export رفته و Accept رو انتخاب کنین.

بعد وارد منوی دیگری میشین که در اون باید گزینه Import Team که همون اوله رو انتخاب کنین. در مرحله بعد تموم فایلا رو با نگه داشتن دکمه مربع انتخاب کنین و به گزینه Go to Detailed Setting برید. در Detailed Setting هیچ گزینه ای رو نزنین و تنها روی OK کلیک کنین.

شادباش می گم! در این مرحله واقعی شدن لباس تیما و باشگاه های موجود در بازی شروع شده. بازی رو به مدت ۱۵ دقیقه به حال خود رها کنین تا کل روند رو بکنه. وقتی این ۱۵ دقیقه تموم شد، به همون منوی ادیت برگرید و گزینه سیو رو بزنین. کار شما تموم شده.

در ادامه آموزش چگونگی واقعی کردن لوگو و پیراهن تیما در PES 2019 دوباره به قسمت Import/Export رفته و به داخل گزینه Import Competition رفته و مانند قبل تموم فایلا رو با نگه داشتن دکمه مربع انتخاب کنین و دوباره در مرحله Detailed Setting کاری به گزینه ها نداشته و OK رو انتخاب کنین. بله! اسم رقابتای حاضر در بازی هم بعد مدت کوتاهی واقعی می شن.

دیگه حسرت نبود لایسنس رقابتایی مانند لیگ قهرمانان اروپا و جام جهانی رو نمی خورین. جالبه بدونین که از تموم این ادیتا می تونین در بخش آنلاین بازی هم استفاده کنین.

کار شما تموم شد و حال می تونین بیشتر از PES 2019 لذت برده و با London FC و MAN Red واسه همیشه خداحافظی کنین.

از آموزش چگونگی واقعی کردن لوگو و پیراهن تیما در PES 2019 راضی بودین؟ دوست دارین تا در آینده چه آموزشایی رو واسه شما بذاریم؟ دیدگاه خود رو در بخش نظرات با ما در میان بذارین.