معرفی ربات MySeekerbot؛ با موتور جستجوی قدرتمند تلگرام آشنا شوید

کانالای پیام رسان تلگرام حالا دارای هزاران مطلب جور واجور هستن که دسترسی به همه اونا اصلاً کار راحتی به نظر نمی رسه. از این رو وجود یه موتور جستجوی پیشرفته مثل گوگل واسه این پیام رسان محبوب بسیار حس می شه. پس اگه دوست دارین در عرض چند ثانیه مطالب مورد علاقه خود رو در تلگرام پیدا کنین، معرفی ربات این هفته رو از دست ندین.

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، رباتا هم هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرن. امروز و در یکی دیگه از سری معرفی رباتای تلگرام می خوایم ربات [email protected] رو براتون معرفی کنیم. ربات فوق مثل یه موتور جستجوی قوی واسه محتوای کانالای تلگرام عمل می کنه.

واسه دسترسی به این ربات کافیه از آیدی [email protected] استفاده کرده و یا روی این لینک کلیک کنین و پس از باز شدن صفحه ربات روی start/ ضربه بزنین. با انجام این کار ربات اطلاعات لازم رو بهتون میده. در همین اول بگیم که حالا خوبیش اینه این ربات هم از زبون فارسی پشتیبانی می کنه.

نمایش تعداد بالای یافته های اونم در کسری از ثانیه ما رو حیرت زده کرد.

پس از انتخاب زبون مورد نظر، MySeekerBot چند روش جور واجور رو واسه جستجوی محتوای تلگرام در اختیار کاربران میذاره.

در هر صفحه بیشترین حد ۱۰ نتیجه نشون داده می شه و واسه دیدن یافته های بیشتر باید روی دکمه «صفحه بعد» ضربه بزنین.

اولین روش، جستجوی عادیه؛ پس از انتخاب این روش کافیه عبارت مورد نظر خود رو بیشترین حد در ۳ کلمه پشت سر هم (مثل استخدام تو تهران) وارد کنین. در همین رابطه واسه رسیدن به یافته های بهتر تلاش کنین در جستجوی خود از کلمات کلیدی بهره گیرید.

ما با به کار گیری این روش کلمه فوتبال رو جستجو کردیم؛ ربات MySeekerbot در کمتر از ۱ دقیقه ۱۴۸۹۳ نتیجه رو پیدا کرد. اینم بگیم که در هر صفحه بیشترین حد ۱۰نتیجه نشون داده می شه و واسه دیدن یافته های بیشتر باید روی دکمه «صفحه بعد» که در پایین صفحه قرار داره ضربه بزنین.

دو بخش «میخوام ببینم…» و «گوش به زنگ» از جمله جذاب ترین قابلیتای این ربات هستن.

«گوش به زنگ» یکی دیگه از قابلیتای جذابی هستش که در این ربات تعبیه شده. با به کار گیری این گزینه می تونین ربات رو مأمور کنین تا در صورت انتشار مطلبی خاص در تلگرام به شما اطلاع دهد.

ربات MySeekerbot مثل گوگل عمل می کنه. کافیه کلمات کلیدی خود رو واسه اون بفرستین تا در کسری از ثانیه یافته ها رو به شما نشون بده.

در این حالت قادر هستین کانال مورد نظر خود رو هم به فهرست ربات اضافه کنین تا اون کانال هم دائم چک شه و منتشر کردن مطالب خاص و جدید اون به اطلاع شما برسه.

امکانات MySeekerbot به همین جا ختم نمی شه و گزینه «می خوام ببینم…» هم یکی دیگه از توانایی هاییه که این ربات هوشمند در اختیار کاربران قرار میده. با به کار گیری گزینه فوق می تونین ۱۰ تا از بهترین پستای تلگرام در مورد موضوعات جور واجور، از موسیقی گرفته تا جوک، فیلم و مطالب هنری رو ببینین و لذت ببرین.

جستجوی پیشرفته متأسفانه نتونست از آزمایشات ما سر بلند بیرون بیاد.

علاوه بر جستجوی عادی جستجوی پیشرفته هم واسه رفاه حال کاربران در این ربات در نظر گرفته شده. با انتخاب این روش از شما خواسته می شه نوع رسانه، یه وقتی که از منتشر کردن مطالب میگذره، دسته بندی مورد نظر و کلمات کلیدی دلخواه خود رو واسه اون بفرستین تا یافته های حاصل رو به شما نشون بده.

متأسفانه در آزمایشی که به وسیله ما انجام شد این بخش نتونست حتی یه نتیجه رو واسه ما بفرسته. این گزینه ۳ بار و هر بار به راه های جور واجور مورد آزماش قرار گرفت (واسه هر آزمایش نزدیک به نیم ساعت منتظر ماندیم) و هر بار هم شکست خورد. اگه جستجوی پیشرفته MySeekerbot رو در نظر نگیریم، باید گفت که با یه ربات هوشمند و به درد بخور در تلگرام مواجه هستیم.

با به کار گیری منوی راهنما و گزینه تماس با ما هم قادر هستین نظرات و پیشنهادات خود رو با پیشرفت دهنده ربات در میان بذارین. همونطور که قبلا هم گفتیم، می خوایم به صورت هفتگی رباتای جور واجور تلگرام رو به شما معرفی کنیم. پس این بهترین فرصت واسه شماس تا اگه ربات باحال و جذابی می شناسین اونو در قسمت نظرات با ما به اشتراک بذارین.

بروزرسانی: به دلیل ارتقای سرور، ربات MySeekerbot تا اطلاع ثانوی در دسترس نیس.

بروزرسانی ۲: طبق گفته پیشرفت دهنده محترم پیشرفت سرور انجام شده و ربات الان فعال هست. بخش جستجوی پیشرفته هم در حال پیشرفت بوده و در روزای آینده تکمیل می شه.

در بخش تکنولوژی سایت ما بخونین:

۹ دلیل واسه اینکه از گوگل کروم به فایرفاکس مهاجرت کنین

چیجوری پیکسلای خراب صفحه نمایش رو پیدا و تعمیر کنیم؟