راه های جوان ماندن پوست صورت

Women With Amazing Skin

واسه جوونی و زیبایی پوست صورت خود چه راهکارهایی دارین؟ در این مقاله با ما همراه باشین تا ۵ ترفند خوب واسه زیبایی پوست صورت رو معرفی کنیم.

به گزارش آلامتو و به نقل از بامیلو؛ زیبایی پوست آرزوی همیشگی زنان زیباست. اما جوون موندن پوست صورت یه شبه اتفاق نمی افته. مراقبت از پوست به صورت روزانه انجام می شه. درست مثل سر کار رفتن یا غذا خوردن، این کارا واسه اونا یکنواخت و عادی می شه. شما واسه مراقبت از پوست خود چه مواردی رو رعایت می کنین؟

۱. قانون اول زیبایی پوست: صورت خود رو روزانه دو بار بشورید

اگه این مورد واسه شما عادیه، به شما شادباش می بگیم. شما یه قدم در مراقبت از پوست و جوون موندن پوست صورت خود جلو افتادید. پوست صورت به مراقبت روزانه احتیاج داره. جالبه بدونین، گردوغبار و سمومی که روی پوست می شینه؛ در درازمدت آسیب جدی به پوست صورت می رسونن.

صبح پس از بیدار شدن و شب قبل از خواب، زمان مناسبی واسه شستن صورت هستش. اینجوری، به پوست خود زمان لازم واسه بازسازی و پاک سازی سلولای مرده رو دادین.

البته منظور از شستشو صورت، فرای آب و صابونه. پاک کننده ای جفت و جور کنین که نیازای پوست شما رو برآورده کنه. به همراه یه برس صورت نرم، دو بار در روز صورت خود رو خوب تمیز و پاکیزه می کنین.

با مشورت دکتر و خوندن اطلاعات راهنمای استفاده اجناس، می تونین پاک کننده مناسب واسه پوست خود رو انتخاب کنین.

۲. زنان قشنگتر واسه حفاظت از پوست، مرتب کرم ضد آفتاب میزنن

بارها تأکید کردیم. حتی در زمستون هم استفاده مرتب مهمه. به جای اینکه باعجله از خونه خارج شید و تازه به یاد ضد آفتاب بیفتین، ارزش اونو داره تا زمان مشخصی رو تعیین کرده و حدود ۲۰-نیم ساعت قبل از خارج شدن کرم بزنین.

آسیبای به وجود اومده از طریق امواج فرابنفش، مهم ترین عامل پیری زودرس هستش. زنان قشنگتر با مصرف روزانه و مرتب کرمای ضد آفتاب، در بازه های وقتی ۲ ساعته، سلامت پوست خود رو بیمه می کنن.

۳. آنتی اکسیدان راز زیبایی پوست

آنتی اکسیدانا در جلوگیری از پیری زودرس از کرمای ضد آفتاب هم جلو می زنن. زنان قشنگتر واسه مراقبت از پوست صورت خود از این اصل پیروی می کنن. اونا به دنبال کرمای مرطوب کننده شامل آنتی اکسیدان می گردن. کافیه قبل از ضد آفتاب، از محلول یا مرطوب کننده های شامل آنتی اکسیدان استفاده کنین.

آنتی اکسیدانا از صورت شما در مقابل رادیکالای آزاد، آلودگی و حتی اضطراب مراقبت می کنه.

۴. زنان قشنگتر به تموم نقاط پوست صورت خود می رسن

خیلی از زنان عادی همیشه پیشونی و بینی خود رو چرب نگه می دارن. اما بیشتر مواقع از گونه های خود غافل می مانند. زنان قشنگتر واسه جوون موندن پوست صورت خود به همه بخشای صورت خود می رسن. اونا از کرم یا محلول جوش شامل اسید سالیسیلیک واسه نواحی چرب، و محلول یا مرطوب کننده واسه نواحی خشک استفاده می کنن.

۵. واسه زیبایی پوست از لوازم آرایشی و بهداشتی مناسب استفاده کنین

زنان قشنگتر خیلی راحت تحت اثر مد و گرایشای آرایشی قرار نمی گیرن. صرف عادی بودن یه نوع طیف رژ لب اونا رو مجبور به خرید و به کار گیری اون نمی کنه. پوست هرکی نیازای مشخصی داره. وفادار موندن به لوازم آرایشی که متناسب پوست و حساسیتی به اون ندارین رمز موفقیت شماس. اگه به مواد اولیه خاصی حساسیت دارین، در انتخاب لوازم آرایشی خود باید بیشتر دقت کنین. در این مورد بهتره با دکتر متخصص خود یا داروساز مشورت کنین.

چیجوری یه لبخند قشنگتر داشته باشیم؟

واسه شفافیت پوست صورت چه کنیم؟

بامیلو جوون سازی پوست زیبایی صورت زیبایی پوست