راه های جلب نظر در مصاحبه استخدامی

جلب نظر همیشه هم مطلوب نیس ،بعضی وقتا برخیا در کانون توجه قرار می گیرن اما این به معنی انگشت نما شدن ایشانه. اما جلب نظر مثبت ماجرای دیگری داره و به معنی تاثیر گذاریه.

به گزارش آلامتو به نقل از بانکی، جلب نظر مثبت کارفرما در اولین برخورد در مصاحبه استخدامی اسراری داره که شاید در نگاه اول ساده به نظر برسه اما رعایت همین نکات ساده در موفقیت شما بسیار موثر هستش.

خیلیا قوانین پیچیده و راه های غیر معقولی پیشنهاد می کنن اما آسونترین راه حل در جلب نظر کارفرما به دست گرفتن “قدرت عمل” در جریان مکالمه س.

شما باید مصاحبه کننده رو به آرومی طوری هدایت کنین تا در مورد مهارتاتون سوال کنه چون که دیده شده بیشتر مصاحبه کننده ها واسه دریافت مهارتهای فرد به شکل اشتباهی به سابقه کاری افراد پناه می برن که نمی تونه همه مهارتاتون رو توصیف کنه.

نشون دادن آمادگی نکته قابل توجهیه که شدیدا در کافرماا تاثیر گذاره. بیشتر افراد نکات ظریف آمادگی رو فراموش میکنن. واجبه که شما لباس مناسب بپوشید، به موقع در محل حاضر شید، در مورد شرکتی که در خواست استخدام در اون رو دارین تحقیق کرده باشین ، شخص مصاحبه کننده تون رو بشناسین این کار به شما کمک می کنه مصاحبه کننده رو راضی کنین که شما آمادگی پذیرش اون شغل رو دارین.

ادعای کامل بودن نداشته باشین. هیچ کاندیدایی بی عیب و مشکل نیس این رو قبول کنین که شمام اشکالاتی دارین اما یادتون باشه نشون بدید که علاقه زیادی به آموختن و بر طرف کردن اشکالات خود دارین و اینکه به انجام این کار علاقمند هستین.

تاثیر نگاه اول رو یادتون نره. در چند ثانیه اول مصاحبه کننده در مورد شما قضاوت می کنه پس مهمه که با چه شکلی وارد اتاق شید ، چقدر مهارت داشته باشین وچیجوری سخن بگید.

بهترین شکل خودتون باشین. اینکه خودتون باشین کافی نیس بلکه باید بهترین شکل و نما از خودتون رو بروز بدید. باید آماده سوالات سخت و موقعیتای پیش بینی نشده باشین و مهم تر از همه حفظ آرامش و اعتماد به نفسه.

استخدام بانکی