دیدوگرام، سامانه‌ای برای تبلیغات در تلگرام و ساخت ربات تلگرام

دیدوگرام didogramicom

اگه صاحب کار و کاسبی ای هستین و می خواید مخاطبان و مشتریان جدیدی رو واسه خود به دست بیارید، مطمئناً اصطلاحات تبلیغات در تلگرام و اینستاگرام رو از دوستان و آشنایان خود شنیده اید.

جذب مخاطب واسه کانال تلگرام، کار بسیار سختیه. با این حال، اگه تبلیغات در تلگرام به درستی انجام شه می تونه کار و کاسبی شما رو از ان رو به اون رو کنه. اما چیجوری این اتفاق ممکن می شه؟

، الان مشکلات بسیار زیادی در تبلیغات تلگرام هست؛ مشکلاتی مانند نبود وجود اندازه مشخص واسه تبلیغات، نبود پاسخگویی ادمین کانال ها، محال بودن ردیابی دقیق تبلیغ و از همه مهم تر، نبود امکانی جهت مدیریت تبلیغات در تلگرام! مواردی که گفتیم، شاید بخش کوچیکی از مشکلات موجود در تبلیغ کانال تلگرامه.

با این وجود، هر مشکلی یه راه حلی داره. الان سرویس با نام راه اندازی شده که علاوه بر ایجاد فضایی امن و تعیین قیمت دقیق روش های جور واجور تبلیغات در تلگرام، امکان مقایسه شبکه های اجتماعی و روش های تبلیغاتی هرکدوم رو در اختیار علاقمندان قرار می دهد.

اگه بخوایم خلاصه بگیم، دیدوگرام پل ارتباطی شما و کانال های تلگرام هستن که با هدفی شفاف، تموم خدمات و وسایل خود رو با زبانی ساده توضیح می دهد. هم اینکه، با قیمت گذاری دقیق و مشخص کردن تخفیف های خاص کانال ها، تبلیغات در تلگرام رو خیلی راحت چند کلیک کرده.

در ادامه با بعضی از خدمات دیدوگرام آشنا می شیم:

واسه ارائه تبلیغات کلیکی تلگرام، در اولین قدم متن و تصویر دلخواه خود رو به همراه لینکی که می خواهید کاربران به اون منتقل شن رو در سامانه دیدوگرام قرار می بدید.

در قدم بعدی، شما قیمت هر کلیک واسه لینک تبلیغ خود رو به همراه موضوع کانال هایی که می خواهید تبلیغ تون در اون ها نشون داده شه رو مشخص می کنین.

در مرحله آخر، دیدوگرام با همکاری ۱۰۰۰ کانال تلگرام همکار موجود در سامانه، تبلیغ شما رو در سریعترین زمان منتشر می کنین.

هم اینکه، دیدوگرام جهت جلوگیری از تقلب در تبلیغات، محدودیت هایی رو واسه تبلیغات کلیکی خود در نظر گرفته. این کارا به شناسایی کلیک های تقلبی کمک می کنن. این محدودیت ها عبارتند از:

  • نبود شمارش IPای تکراری
  • در نظر گرفتن اندازه CTR نسبت به تعداد اعضای کانال تلگرام
  • نبود شماره IPای بیرون مرز کشور
  • و….

تبلیغات بازدیدی تلگرام

، می رسیم به بخش جذاب ماجرا، یعنی تبلیغات بازدیدی تلگرام! در این روش از تبلیغات تلگرام شما قادر هستین تا موضوع تبلیغ و کانال های هدف خود رو مشخص کنین. در مرحله بعد باید اطلاعات و محتوای تبلیغ خود رو در سامانه وارد کنین. در آخر، تعداد بازدید درخواستی از تبلیغ خود رو مشخص کنین.

مثلا، تصور کنین می خواهید تبلیغ تون در کانال های مربوط به کودکان نشون داده شه و می خواهید که این تبلیغ ۸ میلیون بازدید داشته باشه. در این مرحله، کارشناسان دیدوگرام مشغول می شن و تا رسیدن به تعداد بازدید مورد نظر، تبلیغ تون رو مدیریت می کنن.

تبلیغات کمپینی تلگرام

مطمئناً هر کسب وکاری واسه معرفی خود، بازارگرمی و افزایش فروش، تخفیف هایی رو به کاربران ارائه می کنه. تبلیغات کمپینی دیدوگرام، بهترین روش واسه تبلیغات تلگرامه با هزینه ای معقوله.

در تبلیغات کمپینی تلگرام، شما می تونید براساس بودجه خود، کانال های تلگرام محبوب و موردعلاقه خود رو از بین ۲۵۰ کانال تلگرامی (با بیشترین تعداد عضو) انتخاب کنین و در آخر، کمپین تبلیغاتی خود رو راه بندازید.

اینطوری، بدون اینکه نیاز به هماهنگی با ادمین های کانال های تلگرام داشته باشین، هزینه تبلیغات خود رو به صورت آنلاین پرداخت می کنین. از این مرحله به بعد، بچه های تیم دیدوگرام صفر تا صدِ نمایش تبلیغ شما رو در کانال ها جور واجور انجام میدن.

خیلی از مدیران کسب و کارا فقط به دنبال به چشم اومدن در برابر رقیبان خود هستن. واسه این دسته از افراد فرقی نمی کنه که چه نوع کار و کاسبی ای دارن. این افراد فکر می کنن که افزایش ممبر تلگرام به معنی درآمد بیشتره! مطمئناً افزایش تعداد اعضای کانال تلگرام به افزایش فروش شما کمک می کنه، اما مهم اینه که از چه روشی این افزایش ممبر انجام شده باشه؟ اگه تصور می کنین خرید ممبر تلگرام یکی از راه های موثر واسه افزایش درآمده، باید بگیم فکرتون صد درصد از بیخ و بن غلطه!

خرید ممبر تلگرام یکی از بدترین انتخاب ها واسه افزایش فروشه. با این حال، از اونجایی که این نوع خدمات در ایران محبوبیت فوق العاده ای داره، سامانه دیدوگرام اون رو در اختیار مشتریان خود قرار می دهد ،اما به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که ما در دیدوگرام هیچ ‍وقت اون رو به کسب پیشنهاد نمی کنیم چون خرید ممبر تلگرام هیچ تاثیری در افزایش فروش و برندینگ شما نخواد داشت. نقطه. تموم!

یکی از بهترین و منحصربفردترین امکانات سامانه دیدوگرام، ایجاد و ساخت ربات تلگرامه. شما می تونید با به کار گیری ربات ساز دیدوگرام، در چند دقیقه و فقط با چند کلیک، یه ربات پیشرفته تلگرام بسازین.

بعضی از امکانات ربات ساز دیدوگرام یعنی:

  • ساخت و ایجاد شکل های جور واجور فرم های پیشرفته
  • ساخت ربات فروشگاهی
  • امکان اتصال ربات به سامانه اس ام اس
  • توانایی اتصال ربات به درگاه بانکی

واقعا، ربات ساز دیدوگرام هرآنچه از یه ربات پیشرفته تلگرام توقع دارین رو در اختیارتون قرار می دهد. با کمک این ربات ساز، خیلی راحت می تونید اطلاعات مربوط به کاربران رو دریافت کنین یا حتی، یه ربات فروشگاهی ساخته و اجناس خود رو واسه فروش در اختیار مشتریان بذارین.

اگه قصد ساخت یه ربات تلگرام رو دارین و هیچ آشنایی با کدنویسی ندارین، ربات ساز دیدوگرام بهترین انتخاب شما هستش.

حرف آخر

دیدوگرام تلاش می کنه تا با هدفی شفاف، نیاز تبلیغات شبکه های اجتماعی کار و کاسبی های جور واجور رو برطرف کنه. امروز اپلیکیشنای تلگرام و اینستاگرام، محلی واسه تجمع کاربرانه. پس، اگه بتونین با اتخاذ روشی درست، کار و کاسبی خود رو در شبکه ای در رابطه به کاربران ایرونی معرفی کنین، مطمئناً می تونید درآمد خوبی از این روش به دست بیارید.

هدف اصلی راه اندازی سامانه دیدوگرام، این بوده که مشکل بی ثباتی در تبلیغات تلگرام، یه بار واسه همیشه رفع شه. به همین منظور، کارشناسان دیدوگرام وسایل جور واجور و قدرتمندی رو طراحی کرده ان تا کار و کاسبی های ایرونی بتونن با خیال راحت تبلیغات خود رو مدیریت کنن.

تبلیغات هدف دار چیه؟

چیجوری شعار تبلیغاتی بسازیم؟

آژانس تبلیغاتی