دژاگه، قوچان‌نژاد، جهانبخش، انصاری‌فرد و آزمون کجا می‌روند؟

به گزارش آلامتو به نقل از تسنیم ؛ بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در انتظار برزیل هستن تا با نمایش توانایی های خود در این مسابقات واسه فصل آینده با پیشنهادهای باشگاهی بهتری بر بخورن.

: اشکان دژاگه یه فصل دیگه با تیم فولام قرارداد داره و کارکرد این بازیکن مورد توجه این باشگاه قرار گرفته و اونا می خوان دژاگه رو واسه فصل آینده هم حفظ کنن. با این حال پیشنهادهای دیگری هم واسه دژاگه هست که هرتابرلین آلمان تنها یکی از اوناس. دژاگه با پیشنهادهایی از آلمان و انگلیس روبه روه اما وضعیت قطعی اون پس از جام جهانی مشخص می شه.

: شرایط قوچان نژاد به طور کامل مشابه با دژاگهه. این بازیکن یه فصل دیگه با چارلتون قرارداد داره اما تنها بعد از جام جهانیه که تیم فصل آینده مهاجم گلزن تیم ملی فوتبال ایران رونمایی می شه.

: سردار آزمون پیشنهادهایی از اروپا داره و البته این وسط اندازه مقاومت باشگاه روبین کازان واسه حفظ این بازیکن و یا واگذار کردن اون اثر میذاره. بحث حضور اون در آرسنال به عنوان جانشین مسعوت اوزیل بازیکنی که تجربه ۴ بار حضور در لیگ قهرمانان اروپا رو داره، خیلی دور از ذهنه اما احتمال داره به عنوان یه استعداد جوون به این باشگاه یا باشگاه های صاحب نام اروپایی از جمله میلان راه پیدا کنه.

علیرضا جهانبخش: وضعیت این بازیکن مانند سردار آزمونه شاید رفتن به منچستر یونایتد دست کم واسه فصل آینده کمی فانتزی به نظر برسه اما جام جهانی فرصت خوبی هستش تا جهانبخش گزینه های بهتری نسبت به نایمخن داشته باشه.

کریم انصاری فرد: این بازیکن هم از جمله نفراتی  است که واسه فصل آینده پیشنهادات اروپایی داره و در حالی که این روزا بحث حضورش در دو تیم بزرگ پایتخت مطرح می شه اما تیم فصل آینده انصاری فرد بعد از جام جهانی مشخص می شه.

همسران بازیکنان رئال مادرید با حجاب در مسجد!+عکس

باحال و خواندنی درباره لیونل مسی

اخبار داغ فوتبالی اشکان دژاگه تسنیم جام جهانی ۲۰۱۴ رضا قوچان نژاد سردار آزمون