دو داشنمند هسته ای ایران امروز ترور شدند !!

صبح امروز در ۲ نقطه تهران انفجارهایی اتفاق افتاد که هنوز از عامل و یا عوامل اون اطلاعی در دست نیس .

یکی از این انفجارها در ولنجک و دیگری در بلوار ارتش روی داده که ماموران به دنبال سرنخی از دلیل و عاملان این دو انفجار هستن.

می گن یکی از سوءقصدها به موجب به شهادت رسیدن یه استاد علوم پایه دانشگاه شد و حال استاد دانشگاه عالی دفاع ملی هم وخیمه.

این سوءقصدها یادآور اقدام منافقین در موارد قبلی مثل ترور شهید علی محمدی از استادان دانشگاهه.

دو داشنمند هسته ایران امروز ترور شدن !!

هم اینکه فارس گزارش داد: هر دو استاد به یه روش اما در محلای جداگونه و نزدیک ساعت ۷:۴۵ به شهادت رسیدن. ساختار اقدام تروریستا به این شکل بود که موتور سواران تروریست نزدیک خودروی حامل استاد شده و با چسباندن یه بمب به ماشین از اون فاصله گرفته و بعد خودرو رو منفجر می کردن.

استاد دکتر منوچهر شهریاری در بلوار نیروی زمینی ارتش بدون این دست اون دست کردن و درجا پس از انفجار پژوی ۴۰۵ به مقام شهادت نائل شد و استاد فریدون عباسی با همین روش در خودروی پژو ۲۰۶مقابل دانشگاه شهید بهشتی ترور شد و از شدت حادثه پس از انتقال در بیمارستان به شهادت رسید.

مشرق: فریدون عباسی دوانی از کارشناسان لیزری وزارت دفاع و از تک و توک کارشناسان جداسازی ایزتوپه.

دکتر فریدون عباسی دوانی که صبح امروز طی یه عملیات تروریستی در میدون دانشجو تهران زخمی شده و به بیمارستان انتقال پیدا کرده ، از اول انقلاب عضو سپاه پاسداران بوده و سه دور در جبهه جنگ عراق بر علیه ایران حضور داشته. بعد از جنگ دکترای فیزیک هسته ای گرفته.

ایشون از سال ۷۲ عضو هیئت علمی دانشکده فیزیک دانشگاه امام حسین سپاه شده و در ادامه به ریاست دانشکده فیزیک این دانشگاه رسیده .

ایشون همزمان هم در وزارت دفاع کار تحقیقات هسته ای رو شروع کرده.

عباسی ۵۲ ساله از متخصصین لیزری وزارت دفاع و از تک و توک کارشناسان جدا سازی ایزتوپ بود.

ایشون مسئول آموزش و تحقیقات هسته ای وزارت دفاع هم بود.

فریدون عباسی ریاست گروه فیزیک در دانشگاه امام حسین سپاه پاسداران هم داشت ولی با احتمال خیلی کم به این دانشگاه میرفت.

ایشون روز دهم اردیبهشت ماه ۱۳۸۶ از راه محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور به دلیل خدمات علمی به کشور، به عنوان استاد نمونه کشوری و ۲۷ مهرماه امسال هم در مراسمی در دانشگاه شهید بهشتی که با حضور پرویز داوودی و غلامعلی حدادعادل برگزار شد، مورد تقدیر قرار گرفت.

جمع آوری: آلامتو