دوست داشتنی ترین اتفاق سال /عکس

همکلاسیای «ماهان» پسر مریوانی گرفتار به سرطان، با الگو گرفتن از معلم شون سرهای خود رو تراشیدند تا ماهان احساس تنهایی نکنه.

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: «ماهان» دیگه تنها نیس. حالا همه کلاس، دوباره مثل اون شدن. مثل روزهایی که سرطان، هنوز موهای سرماهان رو از اون نگرفته بود.

حدود ۲۰ روز پیش بود که منتشر کردن یه عکس از فداکاری یه معلم مریوانی، سروصدای خبری زیادی به پا کرد. «محمدعلی محمدیان» معلم کلاس دوم دبستان شیخ شلتوت شهر مریوان واسه همدردی با «ماهان رحیمی» علم آموز سرطانی خود موهاش رو تراشید. موهای ماهان  به دلیل مشکلات به وجود اومده بوسیله مصرف دارو و شیمی درمانی  ریخته بود.

این معلم دلسوز که هدفش از این کار رو روحیه دادن به ماهان و بیان همدردی با اون عنوان کرده بود، گفته بود: «خوشحالم از اینکه با این حرکت هرچند کوچیک تونسته ام روحیه علم آموزم رو تقویت کنم.این کار رو واسه فعال شدن ماهان در کلاس درس و جلوگیری از گوشه گیری اون انجام داده ام.»

حالا اما ماهان ۸ ساله، غیر از معلمش که واسه همراهی با اون، موهای سرش رو از ته تراشیده، دوستان همکلاسی اش رو هم کنار خودش داره. دوستائی که اونا هم همه موهای سرشون رو تراشیده ان تا کلاس معروف ماهان و معلمش در مریوان، دوباره خبرساز شه.

این عکس، شک نداشته باشین یکی از دوست داشتنی ترین عکسای سال هستش. عکسی که همه بچه ها مثل هم ان. حالا ماهان دیگه تنها نیس و غیر از معلم فداکارش، یه کلاس پر از همکلاسیای دوست داشتنی هم داره.

کلاسی که همه بچه هاش در درس «آدم بودن و فداکاری» آقا معلم، نمره ۲۰ گرفتن.

noindex