دوست “باربی” سرطان گرفت و مُرد! + عکس

یه پسر برزیلی که ده ها هزار دلار خرج جراحیای پلاستیک کرده بود تا بتونه مثل دوست عروسکی مجموعه باربی یعنی «کن» شه، بر اثر سرطان خون درگذشت.

سلسو سانتبانس ۲۰ ساله بعد از تحمل ۵ ماه مریضی بر اثر سرطان خون درگذشت. این پسر برزیلی بیشتر از ۳۰ هزار پوند خرج جراحیای پلاستیک کرده بود تا بتونه مثل دوست عروسکی مجموعه باربی یعنی «کن» باشه.

سلسو بعد از برنده شدن تو یه مسابقه در سن ۱۶ سالگی به فکر تغییر چهره اش افتاد. اون یه بار در مصاحبه ای گفته بود که اطرافیانش همیشه به اون می گفتن که چهره ای عروسکی داره و همین اونو تشویق کرد تا هرچه بیشتر مثل عروسکها شه.

پدرش در مورد اون گفته: یه مدت بعد از اینکه سلسو چهره جدیدش رو پیدا کرد، فهمید که سرطان خون داره. اون به دنبال نقشه های خود بود، اما انگار تقدیر واسه اون سرنوشت دیگری رقم زده بود.

این پسر جوون جراحیایی روی بینی، چانه، فک و بدن خود انجام داد که حدود ۵۰ هزار دلار هزینه داشت. اون میخواس خود رو به عروسک مذکر مجموعه باربی مثل کنه و همیشه می گفت که این آرزوی دیرینه اون بوده که به حقیقت پیوسته س.

سلسو پس از جراحیا، واسه حضور در هر برنامه تلویزیونی ۱۰ هزار پوند می گرفت و اینجوری در حال تبدیل شدن به یه پولدار تموم عیار بود که اجل مهلتش نداد.

دوست

دوست

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

خواص عشق واسه بدن

العالم