دور و نزدیک، سایتی ایده‌آل برای خرید بلیط هواپیما

سایت دور و نزدیک خدمات جدیدی رو واسه خرید اینترنتی بلیط هواپیما نشون داد.

خرید اینترنتی شکل های جور واجور کالا و خدمات امروز جزو کارای روزمره خیلی از مردم شده و حالا ما هم همگام با تموم مردم دنیا میتونیم بدون هیچ سختی ای و در چند دقیقه هرآنچه لازم داریم رو از راه وب سایتای معتبر جفت و جور کنیم.

یکی از گسترده ترین خدمات آنلاین در تموم دنیا و ایران امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو هتله و امروز ما از طی راه و تحمل ترافیک واسه مراجعه به آژانسای مسافرتی ول شده ایم.

حالا ما میتونیم بدون هیچ سختی ای از راه وب سایتای معتبر بلیط هواپیما واسه پرواز مورد نظرمون رو به شکل اینترنتی جفت و جور کنیم و حتی در هزینه های سفر صرفه جویی کنیم.

سایت دور و نزدیک یکی از برندای معتبر واسه خرید اینترنتی بلیط هواپیما هستش که امکانات منحصر به فردی رو ارائه کرده و این روزای محبوبیت بسیاری میان کاربران اینترنتی پیدا کرده.

در سایت دور و نزدیک می تونین با وارد کردن تاریخ رفت و برگشت و تعداد همراهان، فهرستی از پروازای جور واجور رو با ایرلاینای جور واجور و قیمتای متفاوت در کلاسای اکونومی و بیزنس کلاس ببینین و بهترین بلیط هواپیما رو به شکل اینترنتی بخرین.

ارائه بلیط پروازای ایرلاینای معتبری مانند لوفت هانزا ، قطر ایرویز ، امارات ایرلاین، ترکیش، ایرفرانس، کی ال ام ایرلاین و سایربرندهای معتبر دنیا با قیمت منحصر به فرد، جزو ویژگیای محبوب این وب سایته.

سامانه آنلاین دور و نزدیک جهت پیشرفت خدمات مسافرتی آنلاین و خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در سراسر دنیا راه اندازی شده. ایده اولیه این سایت از اونجا شکل گرفت که مسافرین ایرونی به دلیل نبود روش های پرداخت بانکی جهانی در ایران واسه خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل دچار مشکلات فراوون می شدن.

با ایجاد این پورتال شرایطی جفت و جور گردید تا مسافرین بتونن از خدمات خرید بلیط هواپیما و هم اینکه رزرو هتل در سراسر دنیا و پرداخت با کارتهای شبکه شتاب بهره مند گردند.

هم اینکه مجموعه دور و نزدیک راهکارایی رو واسه خرید اینترنتی بلیط هواپیما با قیمت بسیار مناسب تر اعلام کرده.

کنترل ظرفیت:

ایرلاینها، موجودی صندلی های خود رو از چندین راه جور واجور مدیریت کرده و آمار حاصل رو با اندازه درخواست و روند خرید بررسی می کنن. همون طور که می دونین واسه خرید بلیط هواپیما فوت وفن های مختلفی گفته شده. اگه شما با تاریخ و زمان خود مشکل نداشته باشین، از قیمت مناسب و حتی تخفیف بیشتری بهره مند میشین. معمولاً با یه جستجوی ساده در اینترنت می توان سایت هایی رو پیدا کرد که مختص خرید بلیط هواپیما هستن یا بلیط ارزون تری نسبت به دیگر سایت ها ارائه می دهد.

dooronazdik دور نزدیک

مقصد:

سفر به فرودگاه های کوچیک رو امتحان کنین. فرودگاه های بین المللی و بزرگ هزینه ی حق بیمه رو به بلیط هواپیما اضافه می کنن. اگه شما فرودگاه ها یا شهرهای دیگری رو واسه مسافرت انتخاب کنین، می تونید هزینه های سفر خود رو کاهش داده و پول بیشتری پس انداز کنین.

روزای سفر:

انعطاف پذیری و نداشتن مشکل با روزای سفر، به عنوان یکی از مهم ترین نکات گفته شده واسه گرفتن یا رزرو بهترین بلیط هواپیما در نظر گرفته شده. اگه با انتخاب تاریخ سفر مشکل ندارین، تلاش کنین بلیط های هواپیمایی خود رو قبل از گرفتن مرخصی رزرو کنین. کلا، سفر در روزای سه شنبه و چهارشنبه ۲۰ تا ۳۰ درصد ارزون تر از روزای جمعه و شنبه س.

انعطاف پذیری در برنامه ها:

پرواز در روزای سه شنبه، چهارشنبه، و پنجشنبه می تونه تخفیف بیشتری رو در خطوط هوایی به همراه داشته باشه. هم اینکه، پروازهای شبونه و تاخیری هم می تونه بلیط ارزون تر و با تخفیف بیشتری نصیب شما کنه.

تحقیق در اینترنت:

یه آژانس هواپیمایی می تونه مطمئن باشه اما تحقیقات آنلاین می تونه شک و شبه س ی شما نسبت به خرید بلیط رو برطرف کنه. واقعا، واسه مسافرت به کانادا هزاران سایت تبلیغاتی هست. اطلاعات لازم دور و بر چگونگی ی خرید بلیط و حق بیمه از جمله مواردیه که در این سایت ها گفته شده. تخفیف روزانه ی قیمت بلیط ها یکی دیگه از مجموعه مواردیه که در این سایت ها به چشم می خورد. مثلا می تونید عباراتی مثل رزرو بلیط هواپیما، بلیط چارتر یا هر عبارت دیگری رو که با مربوط به اون باشه در اینترنت جستجو کرده تا در کمتر از چند ثانیه با یه عالمه از سایت هایی که این گونه خدمات رو ارائه میدن مواجه شید.

پروازهای ترکیبی:

این دسته از شرکت ها نسبت به خرید بلیط با قیمت کلی فروشی اقدام کرده ان. اینم بگیم که اون ها همه بلیط ها رو مستقیما از خطوط هوایی خریداری می کنن. یعنی دیگه، اون ها بلیط های هوایی رو به صورت فله ای خریداری کرده و در نتیجه از تخفیف بزرگی بهره مند می شن. پس از انجام این کار، بلیط های خریداری شده به مصرف کنندگانی مثل شما فروخته می شن. تعداد این بلیط ها شدیدا محدوده (بدون هدف های برگردوندن) اما به کار گیری اون ها چیزی در حدود ۲۵ تا ۴۰ درصد تخفیف رو به همراه داره.

برخورد قاطعانه :

همیشه ارزون ترین بلیط های هواپیما یا کمترین کرایه های موجود رو بخواین. از اینکه محل خرید بلیط خود رو تغییر بدید ترس نداشته باشین. هم جهت با تحقق این، تضمین پایین ترین اندازه ممکن ممکن می شه.

زمان همه چیزه:

خرید بلیط خود رو همیشه در اولویت قرار داده یا اون رو به لحظات آخر بندازین. خرید بلیط در این بازه ی وقتی (اول و آخر) به طور کامل اشتباهه. خیلی از خطوط هوایی تخفیف های خود رو ۲۱ روز قبل از پرواز ارائه می کنن. یعنی دیگه، تموم صندلی های ارزون قیمت در اول دوره به فروش می رسند. خیلی از خطوط هوایی تخفیف خاصی رو واسه صندلی های باقی مونده ارائه می کنن. به عنوان یه قانون کلی، خطوط هوایی تخفیف خاصی رو واسه صندلی های باقیمونده در ۷۲ ساعت قبل از پرواز ارائه می کنن.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما از سایت دور و نزدیک

واسه بررسی قیمتای منحصر به فردی که در سایت دور و نزدیک ارائه میشه و خرید آنلاین بلیط به سایت مراجعه کنین .

لیست زیباترین جزایر و سواحل اندونزی

۲۰ جاذبه گردشگری برتر آسیا

بلیط هواپیما خرید اینترنتی بلیط رزرو بلیط