دوره آموزشی سقف کشسان و کفپوش سه بعدی کاستو

موسسه هادی مبادرت به برگزاری دو  دوره کفپوش سه بعدی و سقف کشسان کرده تا شما عزیزان با شرکت در این دوره های کاربردی و به درد بخور بتونین به  منبع درآمدی بسیار مناسب و به روز که جدید ترین متریال روز اروپا بوده برسین . شما پس از گذروندن هر کدوم از این دوره ها می تونین به عنوان یه فرد حرفه در این مورد فعالیت کرده و با بررسی کارشناسان ما در موضوع کیفیت اجرای کاری شما امکان اعطا نمایندگی و معرفی پروژه از طرف ما هم هست هم اینکه در صورت تمایل شما می تونین پس از گذروندن دوره های کف پوش سه بعدی و سقف کشسان ، گواهی نامه رسمی وزارت علوم با توانایی ترجمه دریافت کنین .

دوره آموزشی سقف کشسان و کفپوش سه بعدی

فرق کفپوشای سه بعدی کاستو و دیگه متریالا:

ویژگیای منحصر بفرد این متریال اول راحتی در اجرا اون هستش و احتیاجی به زیر سازی وپس از اون به صلح و یا ماله کشی نداره .

دوم استواری بسیار بالای اون هستش که این امکان رو به شما می ده تا از اون در پارکینگا انبارا سالنای صنعتی استفاده کنین .

سوم مقاومت در برابر مواد اسیدی و شیمیایی که باعث میشه بشه در آزمایشگاها استفاده کرد.

چهارم خاصیت انتی باکتریال بودن این متریاله که امکان اجرای اون در مراکز بهداشتی ، بیمارستانا و اتاق عمل رو جفت و جور میکنه.

دوره آموزشی سقف کشسان و کفپوش سه بعدی

کف پوشای سه بعدی با ویژگیای منحصر به فرد خود دارای بازار کاری بسیار پویا و درآمد زا داره. ویژگیای این متریال تنوع طرح و رنگ بی انتها  ، نبود نیاز به ماله کشی ، سنگ کاری و هر گونه زیر سازی بوده .مقاومت بسیار بالای این متریال در مقابل فشار، وزن زیاد و حتی خوردگی در برابر رطوبت  ، افتاب و مهم تر از همه مواد شیمیایی و سطحی به طور کامل یه دست و بدون درز  این متریال رو به یه روش بسیار گسترده در واسه اجرا تبدیل کرده .دیگه ویژگیای قابل توجه این روش سرعت اجرای بسیار بالا و هزینه به طور کامل به صرفه و پایینه . که شما با یاد گرفتن اجرای این متریال می تونین به شغلی بسیار پر درامد که در محیطای فراوون مثل اتاق ، حموم، کف پارکینگ، انبارا، بیمارستانا و… قابل اجراست  برسین.

دوره آموزشی سقف کشسان و کفپوش سه بعدی

سقفای کشسان دومین متریال بسیار جذاب و به روزیه که برگزار میشه که درصورتی که شما به یاد گیری هر دو مهارت بپردازید با افزایش داریره مهارتی خود به درآمد و بازار کاری بسیار عالی دست پیدا می کنین .ویژگی سقفای کشسان اجرای بسیار ساده و سریع ، وزن فوق العاده پایین ، طرحای بسیار قشنگتر و بدون محدودیت ، توانایی شستشو ، توانایی اجرای نور پردازی در پشت کار و از همه مهم تر توانایی تحمل وزن بسیار بالا موقع ریزش اوار رو داره .

نشانی موسسه : تهران – بزرگراه شیخ فضل الله جنوب – خ. سازمان آب – خ. حاجی پور امیر – خ.کریمان – موسسه آموزش عالی هادی

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۲۴۱۶۷۷    ۰۲۱۲۶۷۰۲۱۰۴

نشانی کانال تلگرام: @decortec

نشانی سایت موسسه: https://hadi-ac.com