ده سریال برتر سال ۲۰۱۳ از نگاه IMDB

پایگاه اطلاعات بین المللی فیلم (IMDB) روز گذشته منتشر کرد، ۱۰ سریال برتر سال ۲۰۱۳ به توضیح زیر اعلام گردید. اینم بگیم که رتبه بندی های زیر، برآمده از اظهارنظرهای منتقدین و یا کارکرد در باکس آفیس نبوده، بلکه در ترتیب اثرها تعداد مراجعات کاربران این سایت به صفحه هر سریال و آرای اخذ شده بوسیله هر سریال مورد توجه می باشه.

فهرست ۱۰ سریال برتر ۲۰۱۳ ، به همراه خلاصه ای از داستان، به توضیح زیر می باشه:

۱. بازی تخت شاهان (Game of Thrones)

خلاصه داستان: در این سریال فانتزی شبکه HBO، تماشاگر نبردهای چندین خونواده ی اشرافی واسه دراختیار گرفتن سرزمین افسانه ای وستروس هستیم. (مدت زمان هرقسمت ۶۰ دقیقه)

۲. قانون شکنی (Breaking Bad)

خلاصه داستان: یه دبیر شیمی نخبه، پس از اینکه تشخیص داد گرفتار با سرطان ریه س، واسه تامین سرمایه ی لازم واسه آینده ی خونواده اش تصمیم می گیرد با همکاری یکی از دانش آموزان سابقش پختن و پخش خالص ترین متامفتامین موجود رو شروع می کنه. (مدت زمان هرقسمت ۴۵ دقیقه)

۳. رژه ی مردگان (The Walking Dead)

خلاصه داستان: افسرپلیس آقای ریک گریمز، سرپرستی گروهی از بازماندگان رو پس از حمله و حمله زامبی ها به دنیا برعهده می گیرد. (مدت زمان هرقسمت ۴۵ دقیقه)

۴. نظریه ی انفجار (The Big Bang Theory)

خلاصه داستان: زنی که در همسایگی دو فیزیکدان نخبه که روابط اجتماعی بسیار پائینی دارن، به مرور به اون ها نشون می دهد که چقدر از زندگی خارج از آزمایشگاه ناآگاهند. (مدت زمان هرقسمت ۲۱ دقیقه)

۵. پیکان (Arrow)

خلاصه داستان: جوانک عیاش و خوش چهره ی ثروتمندی به نام الیور کوئین، پس از اینکه دراثر حادثه ای که واسه قایقش بوجود اومد گم می شه، همه به تصور اینکه مرده س از جستجو واسه یافتنش دست برمی دارن. اما اون پس از پنج سال، با تغییرات شخصیتی فراوون برگشته و تصمیم می گیرد در شمایل نقابداری کمون به دست، فساد رو از شهر پاک کنه. (مدت زمان هرقسمت ۴۲ دقیقه)

۶. چجوری با مادرت آشنا شدم (How I Met Your Mother)

خلاصه داستان: در شهر نیویورک، تِد، به همراه چهار دوست صمیمی اش به دنبال دختر رویاهایش می شه. (مدت زمان هرقسمت ۲۵ دقیقه)

۷. دکستر (Dexter)

خلاصه داستان: یه متخصص خون شناسی در اداره ی پلیس میامی، واسه کشتار دنباله دار مجرمینی که از چنگال قانون محفوظ مونده ان ، شبانگاه اقدام می کنه. (مدت زمان هرقسمت ۶۰ دقیقه)

۸. داستان وحشت آمریکایی (American Horror Story)

خلاصه داستان: منظومه ای که دور و بر زندگی چهار شخصیت متفاوت و محل هایی شامل: خونه ای جن زده، یه تیمارستان و مجمعی از جادوگران می شه. (مدت زمان هرقسمت ۶۰ دقیقه)

۹. خاطرات خون آشام (The Vampire Diaries)

خلاصه داستان: دختری دبیرستانی، از طریق ی دو داداش خون آشام تیکه پاره شده. (مدت زمان هرقسمت ۴۳ دقیقه)

۱۰. ماوراءالطبیعه (Supernatural)

خلاصه داستان: دو داداش، به عنوان شکارچیانی که با شیاطین ماوراءالطبیعی متنوعی چون هیولاها، اجنه و هم خدایانی که در زمین سرگردان هستن، ردپای پدرشون رو دنبال می کنن. (مدت زمان هرقسمت ۶۰ دقیقه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *