دنیای دیجیتال در صنعت هتلداری

جامعه به سرعت در حال پیشرفته . مثل خیلی از صنایع  ، دو صنعت  گردشگری و هتلداری هم باید با جدیدترین فناوریای دیجیتال آشنا باشن و تکنولوژی کار اومدی رو در خدماتشون  دید کنن چه در زمان رزرو هتل و چه در خدماتی که در طول مدت اقامت به مهمون ارائه می شه. .

مدیران هتلا واسه موفقیت  در بازار باید از روند تکنولوژی مدرن پیروی کنن . در مقابل ، کار و کاسبی های کوچیک تر که قادر به دنبال کردن  این روند نیستن ، در خطر خارج شدن  از این چرخه  اقتصادی هستن .

موارد تصویری بیشتر از موارد متنی تاثیر گذارن

نکته ای خوب واسه گسترش یه هتل، به کار گیری تصاویر به جای متون طولانیه . در سایتای رزرو هتل بهترین گزینه واسه توضیح خدمات به کار گیری تصاویره. مثلا وقتی که مهمون واسه رزرو هتل تو تهران به سایت رزرو آنلاین هتل مراجعه می کنه شک نداشته باشین دیدن خدمات هتل و امکانات اتاقا در تصاویر بسیار قابل لمس تر و کاربر پسند تر از خوندن توضیح طولانی این موارده. هم اینکه سایت هم باید به طور دایم آپدیت شه و روی دستگاه های گوشی موبایل قابل خوندن باشه .

علاوه بر موارد فوق ، لازمه جدیدترین نرخا مشخص باشن  تا هنگام ورود مشتریان و درخواست اتاق  موجب ناراحت شدن اونا نشه . به کار گیری سایتای رزرو آنلاین هتل که قسمت نظرات میهمانان کامل و کاملی دارن بسیار مفید نتیجه . این موضوع تضمین می کنه که مهمانان  بدون این دست اون دست کردن در مورد خدمات هتل از دیدگاه مسافران قبلی به صورت کامل باخبر می شن.

علاوه بر این ، مطلوبه  به صورت دائمی به نظرات جواب داده شه و به بازخوردهای مثبت و منفی در شبکه های اجتماعی عکس العمل نشون داده شه.

هم اینکه اگه مهمانان بالقوه تقاضایی خاص یا سوالی دارن ، بهتره  هر چی زودتر ،  در حدود یه ساعت به اونا جواب داده شه . به خاطر همین  هتلداران باید تا جای ممکن سوالات ، پیامها و رزروا رو پیگیری کنن .

رزرو مستقیم و غیر مستقیم

رزرو آنلاین یه جنبه به طور کامل اساسی واسه رونق کار و کاسبی هتله که می تونه از راه سیستم عاملای رزرواسیون  یا صفحه اصلی خود هتل انجام شه. امروزه کمتر کسی واسه رزرو هتل به صورت حضوری اقدام می کنه چون که این کار خطر پیدا نکردن مکان مناسب و مورد قبول و هم اینکه احتمال پرداخت هزینه های بالاتر رو هم به همراه داره، مخصوصا در ایام پیک و شلوغی. مثلا وقتی که در اعیاد مذهبی و تعطیلات این ایام قصد رزرو هتل در مشهد رو دارین حتی بهتر اون هستش از چند هفته قبل مبادرت به رزرو کنین. انداختن رزرو هتل به روزای آخر و یا اقدام حضوری، شانس شما رو واسه داشتن یه سفر ایده آل شدیدا پایین می آورد. در سایتای رزرو آنلاین هتل مهمه که مهمون تو یه نگاه فهمیده باشه موجود بودن اتاق ، هزینه پایانی واسه اتاق و امکان رزرو آنی شه .

به عنوان یه کار و کاسبی لازمه بین رزرواسیون از راه سیستم عاملای رزرو و صفحه اصلی هتل تعادل برقرار شه . در سیستم عاملای رزرواسیون خطر و هزینه کمی  هست ،  محصول در سراسر جهان تبلیغ می شه و هزینه اون به سرعت قابل پرداخته  .

 

لیست زیباترین جزایر و سواحل اندونزی

۲۰ جاذبه گردشگری برتر آسیا

رزرو هتل