دلیل پیوستن زنان اروپایی به داعش

دلیل پیوستن زنان اروپایی به داعش

علاوه بر تروریستهایی که از کشورای غربی به سوریه اعزام شده ان، بعضی زنان اروپایی هم از راه های جور واجور واسه عضویت در داعش خود رو به سوریه رسونده ان. – See more at: http://fa.alalam.ir/news/1634766#sthash.jFwfRPfW.dpuf

علاوه بر تروریستهایی که از کشورای غربی به سوریه اعزام شده ان، بعضی زنان اروپایی هم از راه های جور واجور واسه عضویت در داعش خود رو به سوریه رسونده ان.

به گزارش آلامتو به نقل از العالم ؛ “ریتا کاتز” مدیر یه مرکز تحقیقاتی در مورد گروه های ترویستی، اعلام کرد : داعش که رؤیای تشکیل کشور خلافت رو در سر می پروراند ، می خواد زنان رو واسه تضمین باقی موندن کشور خود و زاد و ولد و آشپزی به خدمت بگیره.

ایشون اضافه کرد: تعدادی از زنان و دختران اروپایی حتی قبل از اعلام موجودیت داعش، واسه پیوستن به اتباع خارجی مسلح در سوریه راهی این کشور شده بودن.

“چارلز لستر” عضو مرکز تحقیقاتی “بروکینگز” در دوحه پایتخت قطر هم اعلام کرد : داعش با جذب زنان، مناطق تحتِ کنترل خود رو به هتل های پنج ستاره تبدیل کرده .

سایتای رابطه اجتماعی در اینترنت یکی از راه های داعش واسه جذب نیروه، و تا الان هزاران نفر از مناطق جور واجور از همین راه به داعش ملحق شده ان؛ و در این سایتها به زنان می گن که اونا رو واسه تشکیل خونواده و پرستاری و معلمی نیاز دارن.

روزنامه لس آنجلس تایمز به نقل از ریتا کاتز گزارش داد : شش یا هفت ماه پیش یه یا دو زن از راه اینترنت جذب داعش می شد، ولی الان تعداد خیلی از زنان و دختران جذب این گروه می شن و یکی از اعضای داعش در صفحه شخصی خود در سایت تامبلر نوشت ” ۱۰ یا ۲۰ زن و دختر و گاه بیشتر هر روز به داعش می پیوندن.

ساکنان مناطق تحتِ کنترل داعش در سوریه و عراق اعلام می کنن که داعش به زنان فقط در صورت همراهی یکی از محارمش اجازه خروج از منزل رو میده و افراد متخلف رو بازداشت می کنه یا شلاق می زنه؛ ولی زنان ولی در مقابل دختران خارجی رو به ترک کشورای خود و پیوستن به داعش بدون کسب اجازه اولیا و سرپرستای خود تحریک می کنه .

داعش در سایتای رابطه اجتماعی به زنان و دختران چگونگی گذشتن از مرزهای ترکیه رو آموزش میده و از اونا می خواد که روادید گردشگری اخذ کنن و اطلاعات سیاحتی خود رو واسه جواب دادن به سؤالات مرزبانان زیاد کنن، و با خود لباس اضافی به همراه داشته باشن تا اگه لباس اونا هنگام عبور کردن از زیر سیم خاردارهای مرزی پاره شد ، لباس دوم رو بپوشن .

لس آنجلس تایمز نوشت : داعش گروهی مسلحی رو به نام ” خنساء ” تشکیل داده که همه اعضای این گروه زنان خارجی هستن و وظیفه اونا گشت زدن در شهرهای استان رقه واسه زور زنان به رعایت اصول و مبادی داعش در پوشیدن لباسه، که این گروه در یکی از روزا چند دانش آموز و معلم رو به دلیل به کار گیری نقاب رُخ نما و پیدا بودن ابروی اونا بازداشت کرد و به هر کدوم از اونا ۳۰ ضربه شلاق زد .

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

العالم داعش