دلیل پخش نشدن برنامه ۹۰ در دوشنبه شب

دلیل پخش نشدن برنامه 90 در دوشنبه شب

در حالی که قرار بود آخرین برنامه نود قبل از جام ملتای آسیا دوشنبه شب روی آنتن بره، با اعمال نظر بعضی مسئولان این یه برنامه پخش نشد.

به گزارش خبرنگار مهر، با پایان هفته بیستم رقابتهای فوتبال لیگ برتر برنامه نود آخرین هفته خود قبل از جام ملتای آسیا رو روی آنتن برد و هر چند عادل فردوسی پور بیان امیدواری کرد که یه هفته دیگه قبل از جام ملتای آسیا برنامه اش رو اجرا کنه اما لو رفتن سوژه برنامه ای که قرار بود دوشنبه شب این هفته روی آنتن بره، این اجازه رو از فردوسی پور گرفت.

در این مورد می گن قرار بود عادل فردوسی پور در برنامه شب گذشته اش به بحث انتقال تیما از تهران و خصوصا انتقال تیم نفت به اراک بپردازه که لو رفتن این سوژه بعضی مسئولان رو به تکاپور انداخته تا مانع از اجرای این برنامه شن. بخاطر این برنامه هفته گذشته اخرین اجرای فردوسی پور قبل از جام ملتای آسیا بود.

برخلاف اخباری که از بایکوت برنامه نود تا آخر رقابتهای جام ملتا خبر میدن، تعطیلی نود تا شروع دوباره مسابقات لیگ برتر روالیه که سالهاست بر این برنامه حاکم بوده و خبری از بایکوت و اتفاقات پشت پرده هم نیس.

قراره برنامه نود با اجرای عادل فردوسی پور پس از پایان بازیهای تیم ملی در پانزدهمین دوره رقابتهای جام ملتای آسیا و با شروع دوباره رقابتهای لیگ برتر روی آنتن بره.

 

جمع آوری: آلامتو

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *