با صادرات به آرزوهای بزرگ برسید

صادرات واسه شما سخته یا آسون؟  تا حالا اقدام به صادرات کردین؟ هم حالا امکانی جفت و جور شده که فروش خود رو جهانی کنین؛ بدون سفر، بدون مغازه زدن، بدون صرف پول. کافیه به سایت bazar.babayoo.ir برید و اجناس خود رو عرضه کنین. محصول شما در babayoo.com واسه صادرات ارائه می شه و در سایت babayoo.ir واسه فروش داخلی. بابایو تنها سایت ایرانه که خرده فروشی و کلی فروشی رو به فرای مرزهای ایران برده.

بابایو چیه؟

بابایو پلتفرمی آنلاین واسه فروش اجناس شرکت ها و کارخانه های تولیدیه. بابایو خدمات جامعی به تأمین کننده های خود ارائه می کنه که روش های مطالعه شده ی فروش در اون شامل کیفیت در عرضه و نمایش کالا، انبارداری آنلاین خودکار و راه حل های عملی فروش بین المللیه. در حال حاضر بابایو در هفت کشور آمریکا، کانادا، آلمان، روسیه، ترکیه، چین و ایران فعالیت می کنه.

اگه تصمیم تون بر اینه که جنسای تون رو به تموم نقاط دنیا صادر کنین می تونید به عنوان فروشنده در سایت bazar.babayoo.ir ثبت نام کنین. اگه تا قبل از مهر ماه ثبت نام کنین، اشتراک شما رایگان خواهد بود.

ارائه محصول

ما با همکاری نزدیک با تأمین کننده، یه برنامه کامل تبلیغات رسانه ای ارائه می دیم که شامل عکاسی حرفه ای، تولید ویدئوهای بازاریابی و طرحای برندینگ آنلاین در پلتفرم بابایوه.

به خاطر تأمین نیازای عصر دیجیتال و ایجاد وسیله مناسب بازاریابی، بابایو ویدئوهای تبلیغاتی تولید می کنه که در اون اجناسِ شرکای تأمین کننده، کیفیت کار و روند تولید اونا تبلیغ و شناسانده می شه. عکاسی حرفه ای یکی از وسایل اصلی واسه بیان و نشون دادن جزئیات اجناس شرکای تأمین کننده ی ما واسه مشتریان آنلاینه. تیم عکاسی بابایو ارائه دهنده پیشرفته ترین روش های عکاسیه که واسه متمایزکردن اجناسِ شرکا در پلتفرم بابایو اهمیت زیادی داره.

به عنوان بخشی از برنامه بازاریابی هدف دار، بابایو از شبکه های اجتماعی و روش های بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) و دیگه کانالای دیجیتالی استفاده می کنه تا اجناس شرکای تأمین کننده رو به مشتریان معرفی کنه.

انبارداری

بابایو انبارداری هوشمندی طراحی کرده که با بقیه سیستم های انبارداری مدرن و سنتی قابل ترکیب و تلفیقه. اگه تأمین کننده الان از نرم افزارهای آماده و موجود انبارداری استفاده می کنه می تونه اطلاعات اجناس و انبارداری خود رو بدون تغییر سیستم های الان با پلتفرم بابایو در رابطه کنه. این خدمات منحصر به فرد در بسته های خدماتی پلتفرم های دیگه وجود نداره. این خدمات به صورت مجانی در بسته های خدماتی بابایو به صورت استاندارد ارائه می شه.

قیمت گذاری

بابایو خدمات قیمت گذاری پیشرفته ای ارائه می دهد که در اون تولید کننده می تونه محصولش رو از هر انبار به هر کشور یا شهر به ریال، دلار آمریکا یا حتی ارز عادیِ کشور مورد عرضه کنه. بر این پایه تامین کننده می تونه درآمد خود رو به روش های جور واجور کنترل و مدیریت کنه. این سیستم خدمات قیمت گذاری در فضای بازاریابی دیجیتال امروز به سختی قابل رقابت و برابریه.

ارسال محصول

ارسال و تکمیل سفارشات از چیزای مهم اولیه تجارت الکترونیکه. تیم تکمیل سفارشات بابایو با سابقه نورانی در مدیریت، بسته بندی، ردیابی، تحویل و هم اینکه برگشت اجناس در دسترس شرکای تأمین کننده ی بابایوه.

کارمزد کم

بابایو همیشه در تلاش واسه ایجاد فضایی سود رسون و رابطه ای محکم با شرکای تجاری خود بوده. بر همین پایه با تنظیم کارمزدهایی بهینه و سود رسون متضمّن رضایت و موفقیت طرفینه.

اگه به اطلاعات بیشتری در این باره نیاز دارین یا حتی اگه فکر می کنین نتیجه ای در این کار نیس و صادرات کالای شما به این روش ممکن نیس، به شماره +۹۸۹۱۲۳۲۳۹۲۳۷ تلگرام بزنین یا به  [email protected] ایمیل بفرستید و به ما نظر خود رو بگید. ما در اسرع وقت با شما تماس می گیریم و به طور رایگان راه حل عملی فروش آنلاین اجناس شما رو تنظیم و ارائه می کنیم. اگه بابایو به شما آموزش دهد که چیجوری کالای خود رو در بازار بین  المللی عرضه کنین، لحظه  ای معطل می کنین؟